Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
03 Haziran 2020
Haber
Anket
Hopaport'a proje yükler geliyor
Hopaport'a proje transit taşımacılığı kapsamında 3’üncü gemi de G. Kore’den geldi. Türkiye’nin kendine has özellikleri ile ender limanlarından biri olan HOPAPORT, sezona hızlı başladı. G. Kore’den yüklediği ağır tonajlı proje yükü ile HOPAPORT’A gelen M/V LENA isimli gemi Hopa Limanı’na yanaştı.

G. Kore’den aldığı Doğalgaz Santralı parçaları ile Hopa Limanı’na yanaşan M/V LENA isimli gemide bulunan en ağır parça 263 ton. Gemide bulunan Doğalgaz Tribün Santralı parçalarının boşaltılması içinde 600 ton kaldırma kapasiteli vinç kiralandı. Kiralanan vinç Hopa Limanı’nda geminin boşaltılması çalışmalarında kullanılmaya başlandı.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de çalışmaları çok yakından takip ederek çalışmaların hatasız devam etmesini sağlıyor. Özer “Böylesine önemli projeler birbiri ile bağlantılı grup şirketlerinin koordinesi ile ancak başarıya ulaşan işlerdir. Bugün gerçekleşen proje G.Kore’den başlayarak, İstanbul, Hopa ve Türkmenistan ayaklarında aylarca süren çalışmaların bir aşamasıdır. Biz HOPAPORT olarak Proje kapsamında üstlendiğimiz sorumluluğu deneyimli kadromuzla, tam bir ekip çalışması içinde başarıyla yerine getiriyoruz.

2012, 2013 yıllarında gerçekleştirdiğimiz ve başarıyla tamamladığımız HOPAPORT sorumluluğunda üstlendiğimiz işlerimizi hatasız yerine getirmemiz en büyük referansımızdır. HOPAPORT, artık küçük ölçekli bir liman olmaktan çıkmış, orta ve büyük ölçekli proje işlerini başarıyla yerine getiren limanlar arasında yerini almayı hak etmiştir.

2014 yılı içinde gerçekleştirdiğimiz büyük ölçekli 3’üncü transit proje kargo işimizin devamı da sezon boyunca gelecektir. Biz emin adımlarla önümüzde koyduğumuz hedeflerimize ulaşırken, ülkemiz lojistik sektöründe limancılık adına neleri başardığımızı da ülkemiz adına dünya genelinde ispatladığımız için mutluyuz.

Projelerimizin her aşamasında ekip çalışması içinde yer alan tüm mesai arkadaşlarımı özverili çalışmalarını takdirle karşılıyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Haber61
Eklenme tarihi: 28.04.2014
Share |
YORUMLARINIZ
Aşağıdaki bölüme haber ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:
Gemilerde güvenlik ne durumda
Güvenli bir çalışma ortamı var
Güvenlik var ama gemiler eski
Her şey göstermelik güvenlik yok

Önceki Anketler
Kurumsal Üyelerimiz
 ERTUĞ Nak. Taah. ..
 İSTANBUL MARİNE P..
 GÜLNAK Denizcilik
 AREL Denizcilik
 ÜTOPİK Rekreasyon..
 PASİFİK Gemi Onar..
 İMAMOĞLU Denizcil..
 ONURHAN Denizcili..
 ÖZGÜN Company
 TUNCMETE Denizcil..
...


www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim