Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
25 Haziran 2024
Haber
Anket
DÖDER, 20. Dönemin ikinci delegasyonunu gerçekleştirdi
Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER), 20. Dönemin ikinci delegasyonunu 24 Şubat Pazar günü İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nde gerçekleştirdi.

Delegasyona Piri Reis Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi öğrencileri katılım gösterdi.Delegasyon programı Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Var’ın konuşması ile başladı. Konuşmasında 20. Ulusal Denizkızı Kongresi’nin öneminin yanında tüm yıl yapılan faaliyetlerinde önemini vurguladı.Denizci Öğrenciler Derneği’nin eski üyelerinden Gemi İnşa Mühendisi Tutku Yılmaz hem sektör hakkında hem de dernek ve öğrencilik geçmişi hakkında bilgi vererek gelen soruları yanıtladı.

Yönetim Kurulu Saymanı Muhammed Dinçdoğan Su Sporları komisyonu hakkında yelkencilik üzerine yapılacak faaliyetlerden bahsederken, Denizci Öğrenciler Derneği üyelerinden Burak Mavuk yelkencilik eğitimi hakkında bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Üyesi Onur Yıldız gelecek nesillere yol göstericiliği yapmak adına kurulan Mentörlük komisyonu hakkında bilgilendirme yaparak yeni üyelerin belirlenen mentörlerine danışmalarını istedi.

Denetleme Kurulu Başkanı ve aynı zamanda bu yıl ki E-Dergi Başkanı Ali Fatih Yazar Denizden dergisinin çalışmaları, bu dönem çıkan 4. sayısı ve yakın zamanda çıkacak olan 5. sayısı hakkında bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Aydın Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler komisyonunun faaliyetlerinden bahsetti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilara Aksu, Denizci Öğrenciler Derneği eski üyelerinden Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi Adile Balcan ile dernek ve çalışma hayatının yanında sektör içinde seçimlerin nelere bağlı olarak yapılması gerektiğinden bahsederek soruları yanıtladı.

Programın sonuna doğru Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Var ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilara Aksu, Denizci Öğrenciler Derneği’nin sene içi faaliyetleri hakkında değerlendirmeler yaparak katılımcılara 20. Ulusal Denizkızı Kongresi’ne dair beklenti ve isteklerini sordu. Yoğun ilgi ile gerçekleşen delegasyon katılımcıların soru ve paylaşımları ile sona erdi.

Kaynak: www.gemipersoneli.com
Eklenme tarihi: 28.02.2019
Share |
YORUMLARINIZ
Aşağıdaki bölüme haber ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:
Denizcilik mesleği ile ilgili ne düşünüyorsunuz
Çok güzel
Mecbur kalınca yapılacak bir iş
Zabit için iyi alt personel için kötü
Kesinlikle yapılmaz

Önceki Anketler
Kurumsal Üyelerimiz
 DERİN Gemi işl.sa..
 MIRAY Internation..
 NOVA Shipping
 TURGUT REİS Deniz..
 DENAK Depoculuk v..
 AKASYA DENİZCİLİK
 İMAMOĞLU Denizcil..
 OBA Denizcilik
 ELİT Denizcilik S..
 MS Denizcilik ve ..
...


www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim