Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
18 Haziran 2024
Haber
Anket
Oceania Cruises, rezervasyon rekoru kırdı
Oceania Cruises, 3 Mart'ta 2022-2023 kışına yönelik en son egzotik güzergah koleksiyonunun lansmanının, şirketin 18 yıllık tarihinde tek bir günde alınan en çok rezervasyonla tüm zamanların rekorunu kırdığını duyurdu.

3 Mart 2021'de, Oceania Cruises kruvaziyer hattı, 2022-2023 Tropics and Exotics koleksiyonunu halka satışa açtı. 127 güzergahtan oluşan bu koleksiyon, Afrika, Antarktika, Asya, Avustralya ve Yeni Zelanda, Karayipler, Güney Amerika ve Güney Pasifik'te 7 ila 77 gün arasında değişmektedir. En çok satan yerler Asya, Afrika ve Güney Amerika idi. Karayipler ve Avustralya / Yeni Zelanda, Noel ve Yeni Yıl tatillerinde Avustralya'nın 35 günlük bir devriye gezisi olan en çok satan tek seferde de güçlü sonuçlar elde etti.Oceania Cruises Başkanı ve CEO'su Bob Binder, “Yeni 2022 ve 2023 güzergahımızı satışa açtığımız gün gördüğümüz muazzam rezervasyon dalgası, uzun ve egzotik gemi seyahatleri için olağanüstü talebin altını çiziyor. Lüks gezginler dünyayı bir kez daha keşfetmeye hevesli ve seyahat hayallerinin gerçekleşmesini sağlamak için önceden daha uzağa rezervasyon yapıyor ”dedi.

Bu son rezervasyon rekoru, hattın halka satışa açıldığı ilk günkü efsanevi altı aylık dünya seyahatini sattıktan sadece haftalar sonra geldi. Yolcular, 3 Mart'ta alınan rezervasyonların neredeyse üçte birini oluşturan, birkaç haftadan iki aya kadar değişen “Büyük Yolculuklar” ile uzun, egzotik gemi seyahatleri için güçlü talep yaratmaya devam ediyor.Hat ayrıca 2022 Avrupa ve Kuzey Amerika sefer koleksiyonuna olağanüstü güçlü bir talep gördü. Daha önceden rezervasyon yapan tüketicilerin ve seyahat danışmanlarının talebini karşılamak için hat, Eylül ayından itibaren ilkbahar, yaz ve sonbahar 2023 Avrupa ve Kuzey Amerika seferlerini satışa açacak.

Oceania Cruises, Miami, Florida merkezli, dünya çapında seyahat programlarında altı yolcu gemisi işleten bir kruvaziyer hattıdır. Genellikle 10 ila 14 gün süren yolculuklar sunar, ancak 195 güne kadar süren uzun yolculukları ile de bilinir.
Kaynak: türkiyeturizm
Eklenme tarihi: 15.03.2021
Share |
YORUMLARINIZ
Aşağıdaki bölüme haber ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:
Denizcilik mesleği ile ilgili ne düşünüyorsunuz
Çok güzel
Mecbur kalınca yapılacak bir iş
Zabit için iyi alt personel için kötü
Kesinlikle yapılmaz

Önceki Anketler
Kurumsal Üyelerimiz
 SOLAR Gemi Kurtar..
 ADECCO Hizmet ve ..
 MEGAMAR Denizcili..
 EKSİM Denizcilik
 SAROS Dalgıçlık H..
 SAMBURCO Denizcil..
 SEALİON Shipping
 HAY Shipping
 AZAK Denizcilik
 ADAMOĞLU Denizcil..
...


www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim