Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
17 Eylül 2019
Haber
Anket
Denizci Öğrenciler Derneği sektör söyleşileri
Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) 2017-2018 faaliyet döneminde "Sektör Söyleşileri" etkinliğini 28 Kasım 2017 Salı günü Moda Deniz Kulübü'nde gerçekleştirdi.

Etkinlik İstanbul Teknik Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Barbaros Hayrettin Paşa MTAL öğrencilerinden toplam 233 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.Denizcilik Ve Girişimcilik adlı söyleşiye öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Konuşmacı olarak CMA CGM Lojistik Genel Müdürü aynı zamanda TUDÖB kurucu başkanı Hakan Karaca katıldı. Konuşmasında, CMA CGM Lojistik şirketiden bahsederken, şirketin girişimcilik serüvenine örneklerle değindi. Network’ün önemini ,yaşam içerisindeki mutlulukları oluş sırasında gözden kaçırılmamasını,her ne olursa olsun kaygılara yenik düşülmemesi gerektiğini tecrübelerinden örnekler vererek bahsederken dernekteki en güzel anlarını denizci öğrencilere aktardı.Türkiye Girişimcilik Vakfı adına ise konuşmacı olarak Vakıfın Genel müdürü Mehru Aygül katıldı. Mehru Aygül , Türkiye Girişimcilik vakfını tanıtan kısa bir video izlettikten sonra Vakıf’ın temel amaçlarından ve Vakıf’a seçilmenin 6 aşamasından bahsetti. 6 yıldır bu Vakıf’ta yer alan Aygül, ekip kavramını, ekip arkadaşının önemini ve ekip arkadaşının nasıl seçilmesi gerektiğini aktardı.

19. dönem başkanı Fuat Var’ın Dernek’in önemini ve her geçen sene büyüyen bir ailenin içinde yer almaktan onur duyduğunu ifade ettiği konuşmasının ardından Denizci Öğrenciler Derneği, destekleri için Moda Deniz Kulübü’ne teşekkürlerini sundu ve etkinlik sona erdi.www.gemipersoneli.com

Eklenme tarihi: 30.11.2017
Share |
YORUMLARINIZ
Aşağıdaki bölüme haber ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:
Gemilerde güvenlik ne durumda
Güvenli bir çalışma ortamı var
Güvenlik var ama gemiler eski
Her şey göstermelik güvenlik yok

Önceki Anketler
Kurumsal Üyelerimiz
 ARSLAN Shipping
 MED MARİNE Kılavu..
 ERDEMLER Denizcil..
 ZAS Denizcilik
 MEGASTAR Daily Bo..
 MEGAMAR Denizcili..
 AKASYA DENİZCİLİK
 MAK Denizcilik Ti..
 BİSTEK Gemi Elekt..
 NAMAR Denizcilik
...


www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim