Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
30 Ocak 2023
Makaleler
Fatsa MYO Denizcilik Programları Öğrencilerinin Başarısı

Fatsa MYO Denizcilik Programları öğrencilerinin 2012 yılında DGS ile yerleştikleri Lisans Programları aşağıda belirtilmiştir. 2012 yılı itibariyle Fatsa Meslek Yüksekokulu mezunu öğrencilerimizden aşağıda tabloda belirtilenler farklı üniversitelerimizin ilgili 4 yıllık bölümlerini kazanarak eğitim hayatlarına lisans programlarında devam edeceklerdir. Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü olarak öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik eder, yeni öğrenim hayatlarında başarılarının devam etmesini ve Türk Denizciliğini gerektiği yere getirmek için çabalarının devam etmesini gönülden dileriz.

Sırasıyla Lisans Programlarına Yerleşenlerin Adları ve Yerleştikleri Program Adları

1. Şerif SÜTÇÜ
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Denizcilik Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

2. İbrahim ÖZCAN
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Denizcilik Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

3. Asil HORZUM
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)
Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

4. Ferhat ÇOK
PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Denizcilik Fakültesi
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (İngilizce)
(Tam Burslu)

5. Muhammed NAMDAR
PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Denizcilik Fakültesi/Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce)

6. Erman GÜNDÜZ
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İşletme

7. Anıl ÇALIŞKAN
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

8. Yankı KUĞU
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

9. Gökmen NALBANT
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)
Denizcilik Fakültesi
Güverte (%50 Burslu)

10. Efe Berhan DOĞANDEMİR
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

11. Buğra YILDIRIM
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Denizcilik Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

12. Serdar İbrahim ÖZBEY
PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Denizcilik Fakültesi
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (İngilizce)

13. Emre BABAOĞLU
PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Denizcilik Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)

14. Eren Hasan AÇIKGÖZ
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)
Denizcilik ve Ulaştırma Yüksekokulu
Güverte (Tam Burslu)

15. Zahide MUTLU
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Lojistik Yönetimi

16. Emrecan ŞANLI
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
Uluslararası Ticaret

17. Samet ŞEN
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İşletme

18. Burak KARAKUŞ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

19. Özgür CÜCE
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
Denizcilik Fakültesi
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce)


Herbir Öğrencime başarılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim.

Zeki YAŞAR
Öğretim Görevlisi
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı


Zeki YAŞAR
yasarzeki@hotmail.com

Kaynak: ÖSYM Kayıtları

Eklenme tarihi: 29/11/2012




Share |
Bu yazı 4843 kez okunmuştur


Aşağıdaki bölüme makale ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:


YORUMLARINIZ







Makaleler ana sayfasına geri dön >>



www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim