Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
06 Aralık 2022
Makaleler
Gemi işcisi arkadaşlar bilginize

Geçenlerde bir arkadaşımızın bir makalesini okudum Cihan kaptan isimli bir şahıstan bahsediyordu. Bu şahıs tam anlamı ile yankesici bu ve buna benzer sitelerden şahsi bilgilerimize ulaşıp telefon edip yankesicilik yapmaya çalışıyor. Adının Cihan kaptan olduğunu söyleyip iş buldum vaatleri falan edip arkadaşa yaptığı gibi kişinin zayıf yerinden yakalayıp yararlanmaya çalışıyor.

Daha dün beni aradı biraz laf kalabalığı ve kolay kazanılmayan Kaptan ünvanı ile giriş sonrası yersen koparabildiği kadar para olacaktı… Ama geçen arkadaşımızın makalesi benim aklımda kaldığı için hemen işi uyandım ve şimdi işim var on dakika sonra ben seni arayayım deyip polis arkadaşımı aradım ve yanına gittim. Olayı anlatıp telefonda çıkan bu cihan kaptan olarak tanıtan arkadaşın numarası= 053328248** olan telefon numarasını aradık ama ne yazıkki açmadan meşkule attı daha sonra aralıklarla tekrar tekrar aramamıza rağmen sürekli meşgul sesi geldi.

Denizci arkadaşlar para kolay kazanılmıyor ama çok kolay kaybedebilirsiniz.
Bu ve bunun gibi şahıslara karşı lütfen uyanık olun ben arkadaşın makalesinden bilgilendim sizlerde benim yazdıklarımdan bir pay çıkarıp helal kazancımızı böyle yankesici şahıslara kaptırmayalım.

Allah selamet versin hepimize…


Gemici

Eklenme tarihi: 17/12/2016
Share |
Bu yazı 3263 kez okunmuştur


Aşağıdaki bölüme makale ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:


YORUMLARINIZMakaleler ana sayfasına geri dön >>www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim