Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
28 Mayıs 2024
Gizlilik Prensipleri
Gemipersoneli.com üyelerine ait bilgilerin gizliliğini sağlayarak güvenilir bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

- Sitemizde iş arayan adaylar tarafından doldurulan başvuru formlarındaki bilgilerin gizliliği iki pozisyonda değerlendirilmektedir.

PASİF pozisyon Bekleme durumu,
Adaylar form doldurduktan sonra PASİF pozisyonu tercih ederlerse doldurduğu formdaki bilgiler tamamen gizlenerek hic bir kullanıcı tarafından görülemez. Kullanıcı kendi bilgilerinin tamamını her zaman görebilir, dilediği zaman bilgilerinde değişiklik yaparak güncelleyebilir.

AKTİF pozisyon İş arama durumu
AKTİF pozisyonu seçen adayların doldurduğu formlar, sistem tarafından düzenlenerek KISITLI CV ve DETAYLI CV olmak üzere iki çeşit CV haline getirilir.
KISITLI CV firmaların kullanımına açıktır. Personel arayan firmalar bu CV' leri inceleyebilirler fakat adayın adı ve soyadı ile iletişim bilgilerini (Adres, telefon, e-posta adresi) görüntüleyemezler. Ancak görüşme aşamasında, firmalar talep ettiğinde ve gemipersoneli.com yetkilileri tarafından uygun görülürse bilgiler firmalara verilebilir.
DETAYLI CV 'de ise adayın bütün bilgileri yer almaktadır. Bu CV'ler hiçbir sayfada görüntülenmez. Adayın kendi isteği ile başvurduğu firmalar tarafından ve kendisi tarafından her zaman görüntülenebilir.

Adaylar dilerse DETAYLI CV' lerini yazıcıdan çıkartarak kendi istedikleri firmalara başvuru formu olarak elden verebilir, böylece şahsi başvurularında her firmada ayrı ayrı form doldurma zahmetinden kurtulabilirler. Bu hizmet üyelerimize gemipersoneli.com tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Ayrıca
- Üye firmalar hakkında, sitemizde tanıtıcı bilgiler verilebilir.
- Üyeler siteye girerken kullandıkları kullanıcı adı şifrelerinin korunmasından kendileri sorumludur. Üyeler tarafından bu bilgilerin üçüncü şahıslara verilmemesi gerekir.
Gemipersoneli.com bu bilgilerin başkaları tarafından kullanılmasını önleyici teknik önlemler almıştır.
- Gemipersoneli.com istatistik tutmak veya oluşabilecek güvenlik sorunlarını çözmek amacıyla sayfalarda gezinen kişilerin yaptıkları işlemleri, gördüğü sayfaları, bilgisayar IP numaralarını, süre ve tarihlerini kayıt etmektedir.
- Gemipersoneli.com kullanıcı bilgileri ve haklarının korunması konusunda azami gayreti göstermeyi kendine görev bilmektedir.

Gemipersoneli.com'u tercih ederek gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim