Gemipersoneli.com - Reklam
Üye girişi
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
Ana Sayfa
Foto Galeri
İş Fırsatları
Haber Arşivi
Hakkımızda
Sistem Nasıl Çalışıyor
Üye İstatistikleri
Medyada Sitemiz
Mesaj Panosu
GEMİ VİDEOLARI
Gemici Belgesi
İletişim
İçerik
Bilgi bankası
Liman Başkanlıkları
CV Hakkında ipucu
Makaleler
Anket
Linkler


Share |
02 Ağustos 2021
Haber
Anket
Gestaş'ın filosundaki gemi sayısı 22'ye çıktı
Gestaş'ın filosundaki gemi sayısı 22'ye çıktı

Kurban Bayramı'nda tatilci yoğunluğunun artması üzerine hareket geçen Gestaş, filosundaki gemi sayısını artırdığını duyurdu.

Yapılan açıklamada,
"19 arabalı feribot, 1 Ro-Ro ve 1 deniz otobüsüyle Çanakkale Boğazı ve Adalar Hattı’nda sefer yapan şirketimiz, bayram tedbirleri kapsamında 120 araç taşıma kapasitesine sahip Balıkesir 10 ve 80 araç kapasitesine sahip Aysu isimli gemileri, Kurban Bayramı tatili süresince kiralık olarak filosuna dahil etti. Bu iki geminin filoya dahil olmasıyla birlikte, Gökçeada-Kabatepe Hattı’ndaki 2 olan gemi sayısı, 3’e çıktı. Bir diğer gemi de Çanakkale Boğaz Hattı’nda hizmet veren gemilere dahil edildi"
denildi.

Gestaş, kiralık olarak filoya katılan iki gemiyle birlikte filodaki gemi sayısının ilk kez 22'ye ulaştığını açıkladı.Deniz ulaşım şirketi Gestaş, Kurban Bayramı nedeniyle filosundaki gemi sayısını artırdığı açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, Çanakkale Boğaz Hattı, Gökçeada ve Bozcaada Adalar Hattı’nda tatilci yoğunluğunun başlaması ile filoya yeni gemiler eklendi.

2020 yılından bu yana 8 geminin satın alındığını bildiren Gestaş, Kurban Bayramı öncesinde kiralık olarak filoya katılan iki gemiyle birlikte filodaki gemi sayısının ilk kez 22'ye ulaştığını açıkladı.

Kiralık olarak Gestaş filosuna katılan gemilerden biri Gökçeada-Kabatepe hattında, diğeri de Gelibolu-Lapseki hattında hizmet vermeye başladı. Gökçeada-Kabatepe hattında 3, Gelibolu-Lapseki hattında 7, Geyikli-Bozcaada hattında 2, Çanakkale-Eceabat-Kilitbahir hattında 7, Gelibolu-Çardak hattında 2 gemiyle hizmet verildiği belirtildi.

Kilitbahir Orta Liman’da gerçekleştirilen zemin güçlendirme çalışması sonrasında Çanakkale-Kilitbahir hattının da tekrar hizmet vermeye başladığı belirtilirken, Geyikli-Bozcaada ve Kabatepe-Gökçeada hatlarında da günde 30'ar sefer yapıldığı bilgisi paylaşıldı.


Kaynak: HaberTürk
Eklenme tarihi: 17.07.2021
Share |
YORUMLARINIZ
Aşağıdaki bölüme haber ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz


Adınız Soyadınız:
Başlık:
YORUMUNUZ:
Denizcilik mesleği ile ilgili ne düşünüyorsunuz
Çok güzel
Mecbur kalınca yapılacak bir iş
Zabit için iyi alt personel için kötü
Kesinlikle yapılmaz

Önceki Anketler
Kurumsal Üyelerimiz
 KALKAN Denizcilik
 GARANTİ Denizcili..
 ERK Denizcilik
 NEGMAR Denizcilik..
 CASPI Cargo Lines..
 KALYONCU RoRo Shi..
 FIRST GROUP Inter..
 ARTUR Teknesi
 ATA Holding A.Ş.
 HACIBEKİROĞLU Den..
...


www.gemipersoneli.com   © Gemipersoneli.com - Tüm Hakları Saklıdır.  Kullanım Şartları  Gizlilik Prensipleri  İletişim